close
تبلیغات در اینترنت
با این تدابیر طب سنتی قدرت حافظه خود را چند برابر کنید
loading...

دانلود آهنگ جدید موزیک خارجی موزیک ویدیو خارجی جدید

1. قدرت حافظه خود را با این تدابیر طب سنتی چند برابر کنید - سلامت 16 جولای 2017 بسیاری از جوانان محصل یا دانشجو که داشتن حافظه خوب، ابزار ارتقاء سطح دانش آنها است از ضعیف بودن حافظه خود مینالند و برای درمان آن دست به دامن طب  2. قدرت حافظه خود را با این تدابیر طب سنتی چند برابر کنید – خود درمان خبرها و نظرها - بسیاری از جوانان محصل یا دانشجو که داشتن حافظه خوب، ابزار ارتقاء سطح دانش آنها است از ضعیف بودن حافظه خود مینالند و برای درمان آن دست به دامن طب  3. اخبار کشوری صفحه 625 سفیر آشتیان…

با این تدابیر طب سنتی قدرت حافظه خود را چند برابر کنید

پوریا بازدید : 0 شنبه 19 آبان 1397 نظرات ()
1. قدرت حافظه خود را با این تدابیر طب سنتی چند برابر کنید - سلامت

16 جولای 2017 بسیاری از جوانان محصل یا دانشجو که داشتن حافظه خوب، ابزار ارتقاء سطح دانش آنها است از ضعیف بودن حافظه خود مینالند و برای درمان آن دست به دامن طب 

2. قدرت حافظه خود را با این تدابیر طب سنتی چند برابر کنید – خود درمان

خبرها و نظرها - بسیاری از جوانان محصل یا دانشجو که داشتن حافظه خوب، ابزار ارتقاء سطح دانش آنها است از ضعیف بودن حافظه خود مینالند و برای درمان آن دست به دامن طب 

3. اخبار کشوری صفحه 625 سفیر آشتیان

قدرت موشکی هرگز قابل مذاکره نیست/تحریم سپاه ریسک بزرگی برای آمریکا و پایگاههایش در منطقه قدرت حافظه خود را با این تدابیر طب سنتی چند برابر کنید .

4. اگرچندبرابری قدرت حافظه را میخواهید

ارتقای سطح دانش آن هاست، از ضعیف بودن حافظه خود می نالند و. برای افزایش آن دست به دامن طب سنتی می شوند . به گزارش پویا، امروزه تدابیر حفظ سالمت، مصرف قرص های آهن و مواد کارخانه ای به هر روز نیم ساعت کندر بجوید )توجه کنید جویدن کندر در این 300 گرم عسل چند گیاهی دارد اما بیشتر باید با تمرین، تمرکز را تقویت کرد.

5. خواندنی ها | فرهنگ نیوز

قدرت حافظه خود را با این تدابیر طب سنتی چند برابر کنید سطح دانش آنها است از ضعیف بودن حافظه خود مینالند و برای درمان آن دست به دامن طب سنتی میشوند .

6. طب سنتی | صفحه 7 | انجمن یک رمان

با ۳ معجزهگر گیاهی برای درمان کولیت آشنا شوید با این گیاهان, عفونت را ضربه فنی کنید قدرت حافظه خود را با این تدابیر طب سنتی چند برابر کنید.

7. آرشیو - خبر از ما

به گزارش سلامت نیوز به نقل از پانا ، در این نامه خطاب به سازمان های بیمه گر آمده است: به گزارش روابط عمومی شبکه هپاتیت ایران همانطور که استحضار قدرت حافظه 

8. laquo;قدرت حافظه» خود را با این تدابیر طب سنتی چند برابر

16 جولای 2017 قدرت حافظه خود را با این تدابیر طب سنتی چند برابر کنید سلامت نیوز: بسیاری از جوانان محصل یا دانشجو که داشتن حافظه خوب، ابزار ارتقاء سطح 

9. تدابیر ویژه طب سنتی برای وعده افطار و سحر - الف

18 مه 2018 روزهداران باید حتماً مزاج و خلط غالب بدن خود را بشناسند و با در نظر گرفتن آن برنامه غذایی خود را تنظیم کنند؛ در این مطلب "تدابیر ویژه طب سنتی" برای وعده افطار و اگر این سوال پیش آید که؛ چه کنیم در ماه مبارک رمضان مقاومتمان در برابر آب است؛ آنچنان است که دلیل کاهش قدرت حافظه در حال حاضر همین آلودگی آبهاست؛ 

10. لیست غذایی برای تقویت مغز دانش آموزان - مجله پزشکی دکتر سلام

7 نوامبر 2013 به اعتقاد درمانگران طب سنتي خانوادهها با شروع فصل درس و مدرسه بايد توجه ميرود، ميتوانيد با كمك تدابير درمانگران طب سنتي اين مشكل را پشتسر بگذاريد. كند و در عين حال تمركز فرد را بالا ببرد و توان يادگيري را در او چند برابر كند. نوشيدن اين چايهاي گياهي موجب تقويت حافظه ميشود و توانايي مغز را براي 

11. آذر انتخاب سال - سرای نور-پایگاه خبری تحلیلی شهرستان نور

ارنستو والورده، سرمربی اسپانیایی بارسلونا در مورد دیدار فردا شب تیمش برابر اسپورتینگ قدرت حافظه خود را با این تدابیر طب سنتی چند برابر کنید.

12. از ضعیف بودن حافظه خود می نالید؟/قدرت حافظه خود را با تغذیه و

16 جولای 2017 قدرت حافظه خود را با تغذیه و تدابیر طب سنتی بالا ببرید هر روز نیم ساعت کندر بجوید (توجه کنید جویدن کندر در این مورد مؤثر است نه بلعیدن 

13. شهیده بی بی ملک نارویی دستهبندی نشده

10 آگوست 2017 حافظه ی انسان همچون دستگاه رایانه است، هر چه به او بدهید ثبت میکند. اگر افکار قدرت حافظه خود را با این تدابیر طب سنتی چند برابر کنید.

14. علمی Archives - صفحه 2 از 25 - سفیر تیران و کرون

مدیر کل نظارت بر فراوردههای طبیعی سنتی و مکمل غذا و دارو درباره اعتیاد و وابستگی به مکملهای قدرت حافظه خود را با این تدابیر طب سنتی چند برابر کنید.

15. دوپینگ با طب سنتی - تیترشهر

16 جولای 2017 Image result for دوپینگ با طب سنتی از ضعیف بودن حافظه خود مینالند و برای درمان آن دست به دامن طب سنتی میشوند. امروزه نداشتن تغذیه مناسب و سالم و عدم رعایت تدابیر حفظالصحه، مصرف قرصهای برای تقویت حافظه باید تغذیه را سالم کنید، مخصوصاً از روغن ناسالم استفاده نشود و . مدرسه یا دهکده: مساله این است.

16. - نسخه تلکس

یکی از اقوام نزدیک رئیس جمهور که مسئولیت مهم دانشگاهی نیز بر عهده داشت، با حکم جدید وزیر بهداشت قدرت حافظه خود را با این تدابیر طب سنتی چند برابر کنید.

17. اخبار تبیان: رضاشاه و تضعیف روحانیت با تاسیس 'موسسه وعظ و خطابه

مهمترین اقدام رضاشاه در این راستا، تأسیس مؤسسه وعظ و خطابه بود که اساسنامه آن . 3 این مسئله بیانگر میزان انرژی که حکومت برای مواجهه با قدرت روحانیون به کار برده بود. هر چند مؤسسه وعظ و خطابه بعد از فعالیت کوتاه خود، منحل شد اما بسیاری از قواعد آن تا سالهای . تقویت حافظه با طب سنتی6 راهکار طب سنتی برای افزایش حافظه 

18. مزاج یک فرد چگونه شناسایی میشود؟

20 جولای 2017 متخصص طب سنتی گفت: پوست، حالت بدن، احساس گرما و سرمای بدن، اینکه فرد در قدرت حافظه خود را با این تدابیر طب سنتی چند برابر کنید.

19. رجزخوانیهای ترامپ، طبل توخالی است/استراتژی جدید آمریکا؛ استفاده از

17 ا کتبر 2017 قدرت حافظه خود را با این تدابیر طب سنتی چند برابر کنید علی کنگاوری، استاد دانشگاه و کارشناس سیاسی در گفتوگو با خبرنگار نسیم خنداب، 

20. نگاهی به ویژگیهای جسمی و خُلقی در انواع مزاجها | سلامت دیجیتال

1 ژوئن 2017 افرادی با این مزاج، سریع و فرز و چالاک اند اما ممکن است زود عصبانی شوند که البته قدرت حافظه خود را با این تدابیر طب سنتی چند برابر کنید 

21. افراد چاق با پوست سفید بخوانند - شرکت توزیع برق استان همدان

1 آگوست 2017 پیش از این ویژگیهای افراد دموی را مورد بررسی قرار دادیم که از اینجا قابل مشاهده است قدرت حافظه خود را با این تدابیر طب سنتی چند برابر کنید.

22. ارسال اين مطلب به دوستان - قدرت حافظه خود را با این تدابیر طب

6 آگوست 2018 (( قدرت حافظه خود را با این تدابیر طب سنتی چند برابر کنید )). نام شما. آدرس ايميل شما. نام دوست شما. آدرس ايميل دوست شما. پيغام شما. ارسال جديد.

23. Aftabgardan - خودتان را بهتر بشناسید تا بهتر زندگی کنید (تست

به هر حال، میخواهم شما را هم با این مباحث آشنا کنم تا خودتان را بهتر بشناسید و احتمالاً مثل من به طور خیلی خلاصه، در طب سنتی معتقدند عناصر دنیا از ترکیب چهار رکن . از حافظه و قدرت یادگیری بالایی برخوردارند و مطالب را سریع درک می کنند. است که اگر صفراوی ها تدابیر مربوط به مزاج خود را رعایت نکنند در معرض آنها خواهند بود.

24. کمک سازمان انرژی اتمی به مراکز مرتبط با علوم و فناوری هستهای - بانک

13 فوریه 2017 ۱۱۷ طرح علمی و فناورانه مورد حمایت قرار گرفت · قدرت حافظه خود را با این تدابیر طب سنتی چند برابر کنید · نگاه کاملا متضاد طب سنتی و طب 

25. مخبر - 1397/03/23 - طرز تهیه حلوا با شیره انگور یا خرما

13 ژوئن 2018 با طرز تهیه حلوا با شیره که به جای شکر در آن از شیره استفاده میشود. ایلام بیدار : قدرت حافظه خود را با این تدابیر طب سنتی چند برابر کنید.

26. ندای انقلاب - تحویل بی سر و صدای تجهیزات ارتش به پلیس آمریکا

9 ژانويه 2017 با پایان حضور نظامی آمریکا در عراق و کمرنگ شدن نقش نظامی این کشور در قدرت حافظه خود را با این تدابیر طب سنتی چند برابر کنید.

27. ﺑﺎ ﻫﺪف ﺗﺒﯿﯿﻦ ﻋﺮق اﻟﻨَّﺴﺎ از دﯾﺪﮔﺎه ﻃﺐ ﺳﻨﺘﯽ اﯾﺮان

آناتومی تطبیقی لگن در طب سنتی و طب مدرن و ایران کشوری است پهناور با تاریخی چند هزار ساله که دارای است که با گذشت سال ها هنوز اهمیت بالینی خود را از . حفظ می کند و اگر بیمار گشته اند با تدابیر صواب ایشان را .. در آزمایشات بالینی نیز اثربخشی این مداخله در بهبود حافظه ر در طی بیماری، نشانگر این است که قدرت.

28. ماهنامه داخلی مرکز مشاوره ای صنعت نفت شماره 82 - شرکت ملی نفت

ده دليل علمي كه باعث مي شـود احسـاس افسردگي كنيد. راهكارهاي غلبه بر اسـترس سيد مهدي ميرشريفا ، سميرا رنجبر، ژاله قربان پور همكاران اين شماره : /9 مريم گلي گياهي براي تقويت حافظه شـما . مي شــوند كــه تغييــر آنهــا بــا تدابيــر راهبردهــاي ايــن افــراد عليــه خــود تــاش مي كننــد هــر چنــد .. متخصصــان طــب ســنتی خــواص بــي.

29. راز حافظه قوی مرحوم آیتالله محمد تقی بهجت | پایگاه خبری تحلیلی 8دی

25 نوامبر 2017 بعضیها آنقدر با هرزگی و عدم مبارزه با نفس، روح خود را ضعیف کردهاند که از حافظه · قدرت حافظه خود را با این تدابیر طب سنتی چند برابر کنید 

30. افشارزاده از مدیرعاملی استقلال کنار رفت | فرهنگ نیوز

2 آگوست 2016 با توجه به اینکه در مصوبه جدید دولت تائید شده که بازنشستهها حق شرکت در قدرت حافظه خود را با این تدابیر طب سنتی چند برابر کنید.

31. همه چیز درباره طب سنتی - الو دكتر

چند سالی میشود که طب سوزنی در کشور ما حسابی طرفدار پیدا کرده است. طی این سالها با وجود گسترش طب سنتی در بین عموم مردم به واسطه اثبات قدرت درمانگری آن برای عموم، هنوز برخی ابزار ارتقاء سطح دانش آنها است از ضعیف بودن حافظه خود مینالند و برای درمان آن دست به دامن طب سنتی میشوند . با طب سنتی شکمتان را آب کنید!

32. :قرائتی: واسطه ازدواج مجردهای فامیل شویم

16 مارس 2016 قدرت حافظه خود را با این تدابیر طب سنتی چند برابر کنید · یارانه تیر فردا شب . مکتب امام حسین(ع) جهان اسلام را در برابر تکفیری ها بیمه کرد.

33. کلاهبرداری چند صد میلیونی به بهانه انرژی درمانی | فردی به - فرهنگ نیوز

9 آگوست 2014 د در حوالی منطقه اقدسیه شهر تهران با گرفتن هزینه های چند میلیون تومانی اقدام به قدرت حافظه خود را با این تدابیر طب سنتی چند برابر کنید.

34. قاقالیلیهای مدرسهای! - جام جم

24 سپتامبر 2018 5نکته کاربردی درباره تغذیه دانشآموزان براساس مبانی طب سنتی ساماندهی شدهای ندارند، اما با شروع سال تحصیلی برای تقویت حافظه و یادگیری بهتر و با توجه به این که از دیدگاه تغذیه نوین مطالب گوناگونی در مجلات، صفحات مجازی و گرایش یابد که البته در کودکان به اصطلاح چاق تدابیر خاصی باید رعایت شود.

35. طب سنتی با طب اسلامی تفاوت دارد/ از راهکارهای دین اسلام در زمینه

13 جولای 2014 گروه اجتماعی خبرگزاری دانشجو؛ با این که طب سنتی در کشور ما سابقه ای این که به این دنیا بیائیم به شکل نور در حال تقدیس در برابر معبود خود بودیم. این ستون ها شامل علم، عقل (قدرت نتیجه گیری)، فهم که تطبیق موضوع و توان کاربردی کردن آن چیزی که انسان دارد است و حافظه می شود؛ فرض کنید در حال ساخت 

36. آلزایمر (زوال عقل) - پارسی طب

این میزان پس از ۶۵ سالگی به ازای هر ۵ سال افزایش عمر، دو برابر می شود. مرحله دوم: در این مرحله اختلال حافظه پیشرفت می کند و علائم روانی – رفتاری نظیر ترس، اضطراب، بیمار قدرت تشخیص زمان و مکان را از دست می دهد و گویش او دچار اختلال می گردد. در این با این حال افرادی هستند که در سنین ۴۰ یا ۵۰ سالگی گرفتار آلزایمر شدهاند.

37. نسخه های آیت الله تبریزیان برای علاج بیماری ها و به ویژه - در سیاهکل

31 مه 2016 در زیر نسخه ها آیت الله عباس تبریزیان پدر طب سنتی در ایران برای علاج بیماری ها و سیاهدانه – روزه – قرص خون – داروی پیامبرص – ابن مسعود-مرکب ۱- داروی حافظه و… . ناشی از غلبه خون است – قسط شیرین و تلخ را آسیاب کنید با آب باران روی آن .. شبها در گوش خود پنبه بگذارد که البته این برای پیشگیری است.

38. 20 خاصیت اسطوخودوس برای سلامتی – اقتصاد برتر

8 دسامبر 2017 برای این کار ۵ قطره روغن اسطوخودوس را به یک کاسه آب داغ اضافه کنید و به مدت ۱۵ دقیقه بخور دهید. در واقع درمانگران طب سنتی ماساژ شکم با روغن اسطوخودوس را یکی از برای افزایش توان حافظه و عملکرد مغز راهکارهای مختلفی در طب سنتی و دیگر پاسخ این است که بدن ما با تولید آنتی اکسیدان ها از خود در برابر 

39. بفرمایید ماهی به این 10 دلیل - تبیان

3 نوامبر 2015 چند رسانه ای برای سالم ماندن حتماً هر هفته حداقل دو مرتبه ماهی میل کنید. با این حال امگا 3 ها یا همان اسیدهای چرب ضروری برای ساخت سلول های عصبی و میزان این اسیدهای چرب در آن بیشتر است و کمک زیادی به بهبود قدرت حافظه می کند. در نتیجه پوست، جوانی و شادابی خود را حفظ می کند و مشکلاتی مانند چین و چروک، 

40. تقویت حافظه در طب سنتی - سلامت - نی نی تایم

1 ژانويه 2018 تقویت حافظه در طب سنتی,تعریف حافظه,انواع حافظه,مواد غذایی مفید در این مقاله سعی داریم تا شما را با عواملی که باعث عدم تمرکز و نداشتن پیامبر خدا (ص) :حجامت عقل را افزون میکند و بر قدرت حافظه می افزاید میکند لذا توصیهها و تدابیر مربوط به خواب و بیداری را رعایت کنید. آموزش چند زبان مختلف به کودک.

41. فولادگر: مسئولان از ابعاد منفی FATF نگفتند - تیترنو

5 سپتامبر 2016 نماینده مردم اصفهان در مجلس با بیان اینکه ابعاد مختلف FATF باید برای مردم روشن قدرت حافظه خود را با این تدابیر طب سنتی چند برابر کنید 

42. ۵ نکته در مورد حافظه که قدرت مغز را بالاتر می برد - خبرلند

29 مه 2017 ۵ نکته در مورد حافظه که قدرت مغز را بالاتر می برد هیپوکامپ چیست آیا تکان دادن چشمها به عقب و جلو نیز، کمک میکند تا شما با فراموشی روزانه مبارزه کنید؟ « ;قدرت حافظه» خود را با این تدابیر طب سنتی چند برابر 

43. ﺷﻨﺎﯾﯽ ﺑﺎ ﺟﺰوه آ ﯽ زاﻟﻮ درﻣﺎﻧ ﺑﻪ ھﻤﺮاه ﺗﺼﺎوﯾﺮ - دانشگاه علوم پزشکی یزد

ﺷﻨﺎﯾﯽ ﺑﺎ. زاﻟﻮ درﻣﺎﻧ. ﯽ. ﺑﻪ ھﻤﺮاه ﺗﺼﺎوﯾﺮ. اﯾﻦ ﺟﺰوه ﺻﺮﻓﺎ ﺟﮫﺖ اﻓﺰاﯾﺶ اطﻼﻋﺎت ﺷﻤﺎ ﻣﯽ ﺑﺎﺷﺪ و ﺑﺮای درﻣﺎن ﺷﺎﯾﺪ دو دھـﻪ ی ﭘـﯿﺶ اﯾﻨﻘـﺪر ﺿـﺮورت طـﺮح ﻣﺴـﺌﻠﻪ ی اﺣﯿـﺎ ی طـﺐ ﺳـﻨﺘﯽ اﯾـﺮان ﭘﯿﺪا ﻣﯽ ﮐﻨﺪ ﮐﻪ ﮐﺎر ﻣﺤﻀﺮی ﯾﺎ دﻓﺘﺮ ﭘﯿﺪا ﻣﯽ ﮐﻨﯿﺪ در ﺣﺎﻟﯽ ﮐﻪ در اﮐﺜﺮ اوﻗﺎت ﺷﻤﺎ ﺧﻮد را ﺑـﺎ اﺳـﻢ ﺟﻌﻠـﯽ ﺣﺠﺎﻣﺖ ﻋﻘﻞ را اﻓﺰاﯾﺶ ﻣﯽ دھﺪ و ﻣﻮﺟﺐ اﻓـﺰاﯾﺶ ﻗـﺪرت ﺣﺎﻓﻈـﻪ ﺷﺪن درﻣﺎن ﺟﻠﻮﮔﯿﺮی ﻧﻤﻮده و ﻣﻮﻓﻘﯿﺖ درﻣﺎن را ﻧﯿﺰ ﭼﻨﺪ ﺑﺮاﺑﺮ ﻧﻤﺎﺋﯿﺪ.

44. طب و تغذیه اسلامی | Page 4 | مؤسسه منتظران منجی

28 فوریه 2016 این متخصص طب سنتی افزود: همچنین مصرف فرآوردههای لبنی با گوشت موجب افزایش هر مزاج دارای علایم و خصوصیات خاص خود می باشد که با علایم بیماری ناشی از از حافظه و قدرت یادگیر ی بالایی برخوردار هستند، روابط اجتماعی آن ها قوی است. توصیه و تدابیر: رژیم غذایی مناسب برای صفراویها (گرم و خشک) غذاهائی 

45. تحقق اهداف سند ملی گیاهان دارویی و طب سنتی در گرو هم افزایی تلاش ها

خبرگزاری جمهوری اسلامی در راستای وظیفه خبری خود و به منظور بررسی فرصت ها و ها و کاستی هایی نیز در این حوزه وجود دارد که با برنامه ریزی مناسب و اتخاذ تدابیر لازم می کارشناسان این حوزه معتقد هستند که گرچه سند ملی گیاهان دارویی و طب سنتی، . و گفت: در شروع کار ستاد، چند قلم محدود داروی گیاهی تحت پوشش بیمه قرار داشت 

46. خواص گیاهان دارویی به همرا ه دانستنی های پزشکی - دل آباد بیرجند

تاثیر آب هویج هم از گذشته تا امروز بر قدرت بینایی به ویژه برای کودکان در سال های رشد . و این در حالی است که آب سیب سبز، پوست را در برابر بیماریهای مختلف محافظت میکند. . پزشک و پژوهشگر طب سنتی گفت: با این خوردنی ها پوستتان را اتو کنید .. وی خاطرنشان کرد: تاثیر نهایی این روش چند هفته پس از عمل خود را به طور کامل 

47. نسخه سنتی برای تقویت هوش کودک تان - آلامتو

15 نوامبر 2013 به اعتقاد درمانگران طب سنتی خانواده ها با شروع فصل درس و مدرسه باید توجه با کمک تدابیر درمانگران طب سنتی این مشکل را پشت سر بگذارید. و در عین حال تمرکز فرد را بالا ببرد و توان یادگیری را در او چند برابر کند. چای انرژی زا دم کنید نوشیدن این چای های گیاهی موجب تقویت حافظه می شود و توانایی مغز را 

48. برترین تکنیک های تقویت حافظه؛ ۲۹ توصیه برای جلوگیری از - چطور

10 مه 2017 خوشبختانه تکنیک های تقویت حافظه به کمک ما میآیند تا با بهبود این فرایندها دیگر به تکنیک های تقویت حافظه - محیط مطالعه خود را مجسم کنید حتما بخوانید: چند روش ساده برای تقویت حافظه کوتاه مدت رژیم غذایی خود تکمیل کنند و هشت آزمون سخت را برای بررسی تمرکز، حافظه و قدرت یادگیری آنها انجام دادند.

49. BN-IP396_mindma_G_20150526160038 - 48 نیوز

خانه قدرت حافظه خود را با این تدابیر طب سنتی چند برابر کنید BN- اظهارات علی کریمی در برنامه نود این هفته، پست جدیدی را در صفحه فیس بوک خود به اشتراک.

50. «قدرت حافظه» خود را با این تدابیر طب سنتی چند برابر کنید - اخبار

16 جولای 2017 بسیاری از جوانان محصل یا دانشجو که داشتن حافظه خوب، ابزار ارتقاء سطح دانش آنها است از ضعیف بودن حافظه خود می‌نالند و برای درمان آن دست به دامن طب 

51. نسخه طب سنتی برای تقویت حافظه - تبیان

29 آگوست 2018 ولی آیا این مواد در همه افراد سودمندند و باعث بهبود حافظه می‌شوند؟ رعایت تدابیر مزاج مربوطه است؛ مثلاً فردی که از غذاهای رطوبتی استفاده می‌کند یا غذای خوب نمی‌خورد، بیداری امروزه اکثر افراد دچار ضعف هضم هستند، درنتیجه خوردن چند نوع غذا با هم، خوردن دوغ و آب با غذا، نجوییدن خوب با این مواد غذایی بهتر تمرکز کنید.

52. تقویت حافظه از منظر طب سنتی - تبیان

1 جولای 2013 داشتن هوش و حافظه برتر در طب سنتی به معنای گرمی مزاج تعریف می شود و در صورت به عنوان مثال حافظان قران یا دیوان شاعران از این توانایی نسبت به دیگران می شود استفاده كنید تا هم ضریب هوشی و هم حافظه در شما افزایش پیدا كند. آشنای با مزاج سرشتی خود و رعایت تغذیه براساس مزاج قرائت چند آیه قران در روز.

53. با طب سنتی حافظه تان را تقویت کنید - بیتوته

تقویت حافظه کوتاه مدت تقویت حافظه بلند مدت روش های تقویت حافظه,دعاهایی برای چند ماده غذایی هم وجود دارد که خیلی مظلوم اند و به حاشیه رانده و فراموش می شوند و برای ٤- همچنین این افراد باید تا حد امکان سر خود را مخصوصاً در زمان خواب بپوشانند.

54. لیست غذایی برای تقویت مغز دانش آموزان - مجله پزشکی دکتر سلام

7 نوامبر 2013 به اعتقاد درمانگران طب سنتي خانواده‌ها با شروع فصل درس و مدرسه بايد توجه مي‌رود، مي‌توانيد با كمك تدابير درمانگران طب سنتي اين مشكل را پشت‌سر بگذاريد. كند و در عين حال تمركز فرد را بالا ببرد و توان يادگيري را در او چند برابر كند. نوشيدن اين چاي‌هاي گياهي موجب تقويت حافظه مي‌شود و توانايي مغز را براي 

ارسال نظر برای این مطلب

نام
ایمیل (منتشر نمی‌شود) (لازم)
وبسایت
:) :( ;) :D ;)) :X :? :P :* =(( :O @};- :B /:) :S
نظر خصوصی
مشخصات شما ذخیره شود ؟ [حذف مشخصات] [شکلک ها]
کد امنیتیرفرش کد امنیتی
تبلیغات
Rozblog.com رز بلاگ - متفاوت ترين سرويس سایت ساز
اطلاعات کاربری
نام کاربری :
رمز عبور :
 • فراموشی رمز عبور؟
 • آرشیو
  آمار سایت
 • کل مطالب : 136
 • کل نظرات : 0
 • افراد آنلاین : 1
 • تعداد اعضا : 0
 • آی پی امروز : 3
 • آی پی دیروز : 11
 • بازدید امروز : 23
 • باردید دیروز : 13
 • گوگل امروز : 4
 • گوگل دیروز : 6
 • بازدید هفته : 108
 • بازدید ماه : 171
 • بازدید سال : 171
 • بازدید کلی : 501